Sobota
21 wrzesień 2019


Imieniny:

Darii, Mateusza, Wawrzyłca
Sobota

16°
Niedziela

19°
Poniedziałek

16°
Czy w Grajwie odczuwalny jest smog
Kursy Średnie:
EUR4,1923
USD3,7625
CHF4,0097
GBP5,891
 
źródło NBP.pl
Lotto
16-01-18
4
5
15
21
24
27
2
7
16
27
36
49
Multi2
12-01-18
4
8
14
16
20
21
25
30
31
37
39
42
44
54
57
58
65
71
72
78
Plus: 65
Multi2
12-01-18
3
15
17
18
22
26
30
34
36
37
55
57
58
61
63
65
67
68
73
74
Plus: 65
Mini
16-01-18
28
31
32
37
41
SPRAWOZDANIE Z XVIII EDYCJI POWIATOWEJ SZACHOWEJ LIGI SZKOLNEJ
2019-06-13 21:22:38

Dnia 09.06.2019r w Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie odbyło się podsumowanie XVIII Powiatowej Szachowej Ligi Szkolnej. W ramach ligi rozegrano dziesięć turniejów, z czego do punktacji wzięto wszystkie wyniki zawodniczek i zawodników z każdej szkoły.


W lidze startowało 71 zawodników z 10 szkół. Sześciu najlepszych zawodników/zawodniczek w każdej kategorii wiekowej otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary. Organizatorami ligi byli: Regina Sulewska, Norbert Szulc i Zbigniew Okulewicz. Sędzią - Jakub Okulewicz.
Po wręczeniu nagród rozegrany został Turniej Mistrzów o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie.
Zwycięzcą turnieju został Zbigniew Okulewicz, II miejsce zajął Grzegorz Przybysz, III miejsce – Bartosz Laskowski.
Gratulujemy uczestnikom, życzymy wspaniałych wakacji i zapraszamy do udziału w XIX Powiatowej Szachowej Lidze Szkolnej, która rozpocznie się we wrześniu 2019r.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
6 najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej
SZKOŁY PODSTAWOWE
DO LAT 8 (2011 i młodsi)

DZIEWCZĘTA

1. Zofia Dawidowska

CHŁOPCY

1. Szymon Liżewski

DO LAT 10 (2009 i młodsi)
DZIEWCZĘTA

1. Paulina Pieńkowska
2. Dominika Modzelewska
3. Maria Łukowska
4. Maria Zielińska
5. Aleksandra Lipska

CHŁOPCY

1. Grzegorz Przybysz
2. Dominik Okulewicz
3. Szymon Zajkowski
4. Janusz Świderski
5. Hubert Kłos
6. Brajan Niecicki
DO LAT 13 (2006 i młodsi)
DZIEWCZĘTA

1. Olga Szmigiel
2. Oliwia Zabora
3. Natalia Bałdyga
4. Anna Trzaska
5. Natalia Antosz
6. Justyna Kucharska

CHŁOPCY

1. Bartosz Laskowski
2. Tomasz Rogowski
3. Rafał Szmigiel
4. Piotr Świderski
5. Dawid Okulewicz
6. Piotr Trzaska

DO LAT 16 (2003 i młodsi)

DZIEWCZĘTA

1. Aleksandra Strzłkowska
2. Dominika Markowska
3. Katarzyna Świderska
4. Weronika Szmigiel
5. Kalina Kacprzak
6. Zuzanna Babik

CHŁOPCY

1. Aleksander Rorbach
2. Sebastian Kurzątkowski
3. Filip Krajewski
4. Stanisław Dawidowski
5. Daniel Sarnacki
6. Ernest Żmijewski

DO LAT 20 (1999 i młodsi)

DZIEWCZĘTA

1. Natalia Lewszyk
2. Weronika Żmijewska
3. Aleksandra Karwowska
4. Kinga Karwowska
5. Karolina Kraujutowicz
6. Kamila Szulc

CHŁOPCY

1. Mateusz Kucharski
2. Hubert Hertmanowicz
3. Bartosz Wiśniewski
4. Łukasz Hodun
5. Rafał Świderski
6. Kamil Kostrzewski

OPEN

1. Karolina Budenas


NAJLEPSZA ZAWODNICZKA – Paulina Pieńkowska
NAJLEPSZY ZAWODNIK – Bartosz Laskowski

KLASYFIKACJA SZKÓŁ
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie – 324,5 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie - 250 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie – 205 pkt.
4. Szkoła Podstawowa w Wierzbowie - 126,5 pkt.
5. Szkoła Podstawowa w Mońkach – 15,5 pkt.
6. Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie – 5,5 pkt.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Zespół Szkół nr 2 w Grajewie – 107,5 pkt.
2. Zespół Szkół nr 1 w Grajewie – 76 pkt .
3. Zespół Szkół w Niećkowie – 10 pkt.
4. Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Ełku – 5 pkt.

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

1. Bartosz Laskowski – 55,5 pkt.
2. Tomasz Rogowski – 53 pkt.
3. Rafał Szmigiel – 49 pkt.
4. Karolina Budenas – 41 pkt.
5. Aleksander Rorbach – 41 pkt.
6. Grzegorz Przybysz – 38 pkt.
7. Mateusz Kucharski – 34 pkt.
8. Sebastian Kurzątkowski – 33 pkt.
9. Olga Szmigiel – 30 pkt.
10. Filip Krajewski – 29,5 pkt.
11. Paulina Pieńkowska – 29 pkt.
12. Stanisław Dawidowski – 28,5 pkt.
13. Natalia Lewszyk – 28 pkt.
14. Daniel Sarnacki – 27,5 pkt.
15. Ernest Żmijewski – 27 pkt.
16. Hubert Hertmanowicz – 26 pkt.
17. Dominik Okulewicz – 25,5 pkt.
18. Bartosz Wiśniewski – 24 pkt.
19. Piotr Świderski – 23,5 pkt.
20. Cezary Wróblewski – 23,5 pkt.
21. Dawid Okulewicz – 22, 5 pkt.
22. Piotr Trzaska – 22 pkt.
23. Oliwia Zabora - 22pkt.
24. Weronika Żmijewska – 21 pkt.
25. Kamil Rutkowski – 21 pkt.
26. Łukasz Hodun – 20 pkt.
27. Szymon Zajkowski – 20 pkt.
28. Aleksandra Strzłkowska – 19,5 pkt.
29. Jerzy Dawidowski – 19,5 pkt.
30. Natalia Bałdyga – 18,5 pkt.
31. Janusz Świderski – 18,5 pkt.
32. Adrin Maciorowski – 17 pkt.
33. Zofia Dawidowska – 16,5 pkt.
34. Hubert Kłos – 16,5 pkt.
35. Dominika Modzelewska - 15,5 pkt.
36. Brajan Niecicki – 15,5 pkt.
37. Anna Trzaska – 13 pkt.
38. Dominika Markowska – 11,5 pkt.
39. Kacper Ołdakowski – 11,5 pkt.
40. Rafał Świderski – 11 pkt.
41. Bartłomiej Gudełajski – 9,5 pkt.
42. Jakub Szakiel – 9 pkt.
43. Katarzyna Świderska – 8,5 pkt.
44. Marcin Liżewski – 7,5 pkt.
45. Michał Stypułkowski – 7,5 pkt.
46. Weronika Szmigiel – 7,5 pkt.
47. Kamil Antosz – 7 pkt.
48. Kalina Kacprzak – 7 pkt.
49. Kamil Kostrzewski – 7 pkt.
50. Jakub Zyskowski – 6 pkt.


Strona Główna  |  Redakcja  |  Polityka Prywatności  |  Paintball Grajewo i okolice  |  ZG Panel  |  Laureaci konkursów  |  Ogłoszenia  |  Katalog Firm  |  Partonat Medialny  |  Reklama  |  Kontakt
redakcja@zyciegrajewa.pl © Życie Grajewa 2011